Romotop kamīkrāsns - kamīns Romotop Belorado 04 A

Romotop kamīkrāsns - kamīns Romotop Belorado 04 A
Romotop kamīkrāsns - kamīns Romotop Belorado 04 A Romotop kamīkrāsns - kamīns Romotop Belorado 04 A Romotop kamīkrāsns - kamīns Romotop Belorado 04 A Romotop kamīkrāsns - kamīns Romotop Belorado 04 A Romotop kamīkrāsns - kamīns Romotop Belorado 04 A Romotop kamīkrāsns - kamīns Romotop Belorado 04 A Romotop kamīkrāsns - kamīns Romotop Belorado 04 A Romotop kamīkrāsns - kamīns Romotop Belorado 04 A Romotop kamīkrāsns - kamīns Romotop Belorado 04 A Romotop kamīkrāsns - kamīns Romotop Belorado 04 A
Cena: € 1,990.00


Lejuplādēt Romotop kamīnkrāsnis katalogu pdf 

Romotop Kamīnkrāsnis Romotop Belorado 04 A iespējams aprīkot ar akumulācijas blokiem. Akumulatora masa 40kg. Siltuma atdeve 8,5h no 100-30C.
Romotop Kamīnkrāsnis Romotop Belorado 04 A ir telpā brīvi stāvoši kamīni, stingri ieturētā dizaina līnijā. Šie kamīni nodrošina lielu siltima atdevi ar minimālu malkas patēriņu un lieliski iederēsies gan klasiskā gan modernā interjerā.

Papildus opcija: siltuma akumulācija AKU 01= 250 EUR ( akumulācija 8 h )


Korpusa krāsas:

 

Vēl viens Romotop izstrādājumu izvēle ir kamīns Belorado Akum ar siltuma akumulāciju.

 
Lugo, Belo 3S A, Belorado A, Evora A, Soria atbilst klientu estētiskajām prasībām un ir pieejami dažādās konfigurācijās, tostarp ar lokšņu metāla, 
smilšakmens, akmens un dažāda veida keramikas pārklājumu.
 
Kopā šim kamīnam ir 66 kg siltuma akumulācijas materiāla un 35 kg keramikas podiņu.
 
Unikālais Romotop siltuma akumulācijas materiāls kamīna Belorado Akum aizmugurei, sāniem un augšai.
 
Uzņēmums Romotop veica arī citus testus, lai salīdzinātu kamīnu Belorado apkures spēju ar siltuma akumulāciju un bez tās un lai izmērītu kamīna spēju uzkrāt 
siltumu. Tādos pašos testēšanas apstākļos kā iepriekš un ar tādu pašu malkas daudzumu tika reģistrēta priekšējā apvalka temperatūra virs kurtuves ar 44 
kg siltuma akumulācijas materiāla.
 
Standarta kamīns Belorado atdzisa līdz 30°C četrās stundās, bet kamīns Belorado ar siltuma akumulācijasmateriālu atdzisa līdz tādai pašai temperatūrai 8,5stundās. Tādējādi kamīnam Belorado ar Romotop siltuma akumulācijas materiālu siltuma izstarošanas laiks bijavairāk nekā par 100% ilgāks, kas apliecina daudz lielāku šāda kamīna efektivitāti.
 
Tāpat kā kamīna Arona testā, arī šeit tika analizēta kamīna maksimālā temperatūra (tas ir atdzišanas posma sākuma temperatūra).
 
Siltuma akumulācijas materiāla dēļ virsmas temperatūra bija zemāka nekā kamīnam bez šāda materiāla, bet bija patīkamāks siltuma starojums.
 
Kā redzat, šie Romotop izstrādājumi ir teicami. Arona, Lugo. Kamīni Belo 3S A, Belorado A, Evora A, Soria ir 
apgādāti ar siltuma akumulācijas materiālu, izmanto modernāko tehnoloģiju, kā arī izceļas ar elegantu dizainu un apkures komfortu.
 
Tehniskie parametri
Dūmvada diametrs (mm) 150
Siltumatdeves koeificents (%) 80
Svars (kg) 212
Apsildes jauda (m3) 180
Augstums (mm) 1571
Platums (mm) 530
Dziļums (mm) 403
Velkme (Pa) 12
CPV (ārējā gaisa padeves) pieslēguma diametrs (mm) 120
Regulējamā jauda (kW) 4-11
Aizmugures dūmvada pieslēguma augstums (mm) 1073
Vidējais malkas patēriņš (kg/h) 1,7
Atslēgas vārdi: romotop, kamīnkrāsnis,
Izstrādāts Dare
Kamīni - un kamīnu apkures sistēmas © 2021