Siltuma akumulācijas bloki

Siltuma akumulācijas bloki
Siltuma akumulācijas bloki Siltuma akumulācijas bloki Siltuma akumulācijas bloki Siltuma akumulācijas bloki Siltuma akumulācijas bloki
Cena: € 30.00

Pamatu kamīni. Nepārspējami ērti un efektīvi!

Jums patīk siltums, bet negribas pārāk bieži papildināt malku kamīnā? Tad pamatu kamīni ir jūsu praktiskākā izvēle.

Vienreizēji izkurinot 8 kg malkas tie ļaus Jums baudīt 12 līdz 16 stundas siltuma.

Pamatu kamīnu darbības princips ir ģeniāli vienkāršs. Tā vietā lai karstie dūmi tiktu novadīti tieši skurstenī, šo pamatu kamīnu dūmgāzes iet caur izbūvētiem šamota mūra kanāliem. Šamots ir materiāls kurš sevī savāc un saglabā siltumu (siltuma akumulācija) pēc tam lēni, vienmērīgi un ilgstošu laiku izplata to telpā. Pamatu kamīni koksnes sadedzināšanas enerģiju izmanto ļoti efektīvi, to lietderības koeficients ir gandrīz 90 procenti.

Pamatu kamīnu nosaukums pauž, ka tie ir veidoti no "nulles - pamatiem". Katrs kamīns tiek jums individuāli plānots jums, katra dizaina vēlme var tikt realizēta. Šie kamīni var būt gan klasiski, gan moderni, flīzēti, apmestas virsmas vai ar dabīgā akmens apdari. Piemēram, lielākas kamīna durvis, lai jūs varētu baudīt uguns liesmas. Viegls starojuma siltums un nemainīgs iekštelpu klimats ir ideāls arī alerģiskiem cilvēkiem. Siltuma atdeve telpā notiek atšķirīgi no parastajiem konvekcijas kamīniem ar gandrīz nemanāmu gaisa plūsmu. Tādējādi gaisā būtiski samazinās putekļu daudzums un siltuma sajūta ir daudz patīkamāka.

Ar savu patīkamo siltumu šie pamatu kamīni ir ne tikai labklājība, drošība un apkures izmaksu ietaupījums, bet arī sniedz savu ieguldījumu ilgtspējīgā klimata aizsardzībā. Tiem ir piešķirts Austrijas ekomarķējums un šie kamīni ir šā marķējuma etalons. Tomēr svarīgs priekšnoteikums ir tas, ka pamata kamīns ir veidots no sertificētiem ekomarķējuma Hafnermeister materiāliem, tādā gadījumā tā izmešu emisija ir ne tikai zemāka par tagadējām juridiski noteiktajām emisijas robežvērtībām, bet arī atbilst jaunajai direktīvai, kas stāsies spēkā no 2015. gada. Pamatu kamīns ir ne tikai nepārspējams, patīkams un efektīvs, bet arī jau atbilst nākotnes prasībām.

 

Konvekcijas kamīnkrāsnis. Uguns baudījums individuālā stilā!

Kad uguns liesmu estētiskais bauidījums ir pirmajā vietā, jūs redzēsiet kā deg malkas pagales, izbaudīsiet neatkārtojamās liesmu spēles un ātri sajustīsiet siltumu. Caur lielajām kamīnkrāsns durvīm, kā arī no kamīna kurtuves un dūmvada siltums ātri izplatīsies telpā. Īsā laikā tas jums sniegs augstu siltuma efektu. Neliela daļa siltuma tiek saglabāta (akumulēta) nedaudzajās šamota plāksnēn vai flīzēs kas izmantotas kamīnkrāsns apdarē. Kad uguns apdziest, siltums vēl neilgu laiku izplatās telpā, tomēr samērā strauji tā siltumatdeve mazinās.

 

Kombinētās kamīnkrāsnis. Izskata un funkcionalitātes apvienojums.

Kā baudīt siltumu un uguns šarmu vienlaicīgi? Apvienojot abus augtākminētos piemērus pamatu kamīnu un konvekcijas kamīnkrāsni tiek iegūts kompromiss starp dizainu un funkcionalitāti - kombinētā kamīnkrāsns. Tā sevī apvieno gan pamatu kamīna siltuma akumulācijas un uzglabāšanas spējas, gan konvekcijas kamīnkrāsns piedāvāto iespēju vērot liesmu spēles caur liela izmēra kurtuves durvīm. Kamīnkrāsns čuguna kurtuve kalpo kā konvekcijas sildītājs ātri sasildot telpu, bet šamota dūmkanāli, kā pamata kamīnam, uzkrāj dūmgāzu siltumu neļaujot tam vienkārši “izkūpēt” skurstenī. Kombinētās kamīnkrāsnis saglabā siltumu un pēc izkurināšanas vēl ilgu laiku to izstaro telpā. Šāda veida kombinētajai kamīnkrāsnij malkas papildināšana ir nepieciešama tikai ik pēc aptuveni piecām stundām.

 

 
Diametra adapteris 36 EUR, Akcija 30 EUR
Taisnais posms 58 EUR, Akcija 50 EUR
90 grādu leņķis 65 EUR, Akcija 60 EUR
90 grādu leņķis ar tīrāmlūku 79 EUR, Akcija 70 EUR
 
Akumulācijas sistēmas izveidošanas piemēri izmantojot akumulācijas blokus
Atslēgas vārdi: ,
Izstrādāts Dare
Kamīni - un kamīnu apkures sistēmas © 2024